Medleyskole1 og AQ2 - klubmesterskab
Antal tilmeldte : Startdato og tid :>
29.02.2020
kl.
08.15
Slutdato og tid :
29.02.2020
kl.
13.00
Sted :
Kildeskovshallen (50m bassin), Adolphsvej 25, 2820 Gentofte
Vælg 1. løb |
Vælg 2. løb |
Vælg 3. løb |
Alba Andersen |
50 m bryst/breaststroke |
ingen løb |
ingen løb |
Alexander Andersen |
50 m bryst/breaststroke |
100 m fri/freestyle |
50m rygcrawl/backstroke |
Alexander Reiter |
50 m bryst/breaststroke |
100 m fri/freestyle |
ingen løb |
Alma Engskov |
50 m bryst/breaststroke |
50m rygcrawl/backstroke |
100 m fri/freestyle |
Anna Kaponikolos |
50 m bryst/breaststroke |
50 m bryst/breaststroke |
50 m bryst/breaststroke |
Anna Mindegaard |
50m rygcrawl/backstroke |
100 m fri/freestyle |
50 m bryst/breaststroke |
Anna Thomsen |
50 m bryst/breaststroke |
100 m fri/freestyle |
ingen løb |
Anna Vilde Bohnsen |
100 m fri/freestyle |
50 m bryst/breaststroke |
50m rygcrawl/backstroke |
Astrid Egebech Warnaars |
100 m fri/freestyle |
ingen løb |
ingen løb |
Augusta Lindhardt Delbing |
50m rygcrawl/backstroke |
50 m bryst/breaststroke |
100 m fri/freestyle |
Caroline Jensen |
100 m fri/freestyle |
50 m bryst/breaststroke |
50m rygcrawl/backstroke |
Christian Pagano |
100 m fri/freestyle |
ingen løb |
ingen løb |
Christian Andersen |
100 m fri/freestyle |
50m rygcrawl/backstroke |
ingen løb |
Christian Steenberg |
50 m bryst/breaststroke |
100 m fri/freestyle |
50m rygcrawl/backstroke |
Cirkeline Olsen |
50m rygcrawl/backstroke |
ingen løb |
ingen løb |
Conrad Færch |
50m rygcrawl/backstroke |
100 m fri/freestyle |
50 m bryst/breaststroke |
Elena Gavana |
50 m bryst/breaststroke |
100 m fri/freestyle |
50m rygcrawl/backstroke |
Emil G. Rosenbom |
50 m bryst/breaststroke |
100 m fri/freestyle |
50m rygcrawl/backstroke |
Emilie Egerup |
50 m bryst/breaststroke |
100 m fri/freestyle |
ingen løb |
Emilie Claudius |
50 m bryst/breaststroke |
50m rygcrawl/backstroke |
ingen løb |
Emily Karen Petersen |
50 m bryst/breaststroke |
100 m fri/freestyle |
50m rygcrawl/backstroke |
Ethan Xia |
50m rygcrawl/backstroke |
ingen løb |
ingen løb |
Fiona Bundgaard Mahan |
50m rygcrawl/backstroke |
100 m fri/freestyle |
ingen løb |
Frederik Gunni Bergh |
100 m fri/freestyle |
50 m bryst/breaststroke |
50m rygcrawl/backstroke |
Gerda Johanne Petersen |
50 m bryst/breaststroke |
100 m fri/freestyle |
50m rygcrawl/backstroke |
Hannibal Bjerregaard-Knudsen |
100 m fri/freestyle |
50 m bryst/breaststroke |
ingen løb |
Isabella Bernardi |
50 m bryst/breaststroke |
100 m fri/freestyle |
50m rygcrawl/backstroke |
Isabella Købke |
50m rygcrawl/backstroke |
ingen løb |
ingen løb |
Josefine Øgaard-Nielsen |
50 m bryst/breaststroke |
100 m fri/freestyle |
50m rygcrawl/backstroke |
Joshua Michael Barchard |
50 m bryst/breaststroke |
50m rygcrawl/backstroke |
ingen løb |
Julie Jakobsen |
ingen løb |
100 m fri/freestyle |
50m rygcrawl/backstroke |
Kasper Han Cai |
50 m bryst/breaststroke |
100 m fri/freestyle |
50m rygcrawl/backstroke |
Laurits Aarup |
50m rygcrawl/backstroke |
100 m fri/freestyle |
50m rygcrawl/backstroke |
Leo Mouritzen |
50m rygcrawl/backstroke |
100 m fri/freestyle |
ingen løb |
LOUIS TRANSØ SCHULTZ AMBJØRNSEN |
50m rygcrawl/backstroke |
50 m bryst/breaststroke |
100 m fri/freestyle |
Luca Storm |
100 m fri/freestyle |
50m rygcrawl/backstroke |
ingen løb |
Mads-Peter Arup Neergaard |
50m rygcrawl/backstroke |
100 m fri/freestyle |
ingen løb |
Marie Gregersen |
50 m bryst/breaststroke |
100 m fri/freestyle |
ingen løb |
Marie Pamperin |
100 m fri/freestyle |
50 m bryst/breaststroke |
50m rygcrawl/backstroke |
Marni Paloma Ha |
50 m bryst/breaststroke |
50m rygcrawl/backstroke |
100 m fri/freestyle |
Matilde Kegel Sørensen |
50 m bryst/breaststroke |
100 m fri/freestyle |
50m rygcrawl/backstroke |
Maxim Robertson |
50 m bryst/breaststroke |
100 m fri/freestyle |
50m rygcrawl/backstroke |
Maximus Jorgensen |
50 m bryst/breaststroke |
100 m fri/freestyle |
50m rygcrawl/backstroke |
Mille Kjærsgaard |
50 m bryst/breaststroke |
50m rygcrawl/backstroke |
ingen løb |
Phenyo Bobo Sebonego Sebonego |
50 m bryst/breaststroke |
50m rygcrawl/backstroke |
100 m fri/freestyle |
Phillip Lind |
100 m fri/freestyle |
ingen løb |
ingen løb |
RIELLA DE SILVA |
50 m bryst/breaststroke |
50m rygcrawl/backstroke |
ingen løb |
Rosemarie Holst |
50m rygcrawl/backstroke |
50 m bryst/breaststroke |
ingen løb |
Ruben Havranek |
50 m bryst/breaststroke |
100 m fri/freestyle |
50m rygcrawl/backstroke |
Sade Sophia Kaaberbøl |
100 m fri/freestyle |
50m rygcrawl/backstroke |
ingen løb |
Sally Husth |
100 m fri/freestyle |
50m rygcrawl/backstroke |
ingen løb |
Samuel Gutman |
50 m bryst/breaststroke |
ingen løb |
50m rygcrawl/backstroke |
Sebastian Erik Hansen |
50 m bryst/breaststroke |
100 m fri/freestyle |
ingen løb |
Sigrid Kock |
50m rygcrawl/backstroke |
100 m fri/freestyle |
ingen løb |
Sophus Mantoni |
50m rygcrawl/backstroke |
50 m bryst/breaststroke |
100 m fri/freestyle |
Storm Fogtmann |
50 m bryst/breaststroke |
100 m fri/freestyle |
50m rygcrawl/backstroke |
Summer Jorgensen |
50 m bryst/breaststroke |
100 m fri/freestyle |
50m rygcrawl/backstroke |
Tizian Havranek |
50 m bryst/breaststroke |
100 m fri/freestyle |
50m rygcrawl/backstroke |
Vana Cerimagic |
100 m fri/freestyle |
ingen løb |
ingen løb |
Victoria Lange |
50m rygcrawl/backstroke |
50 m bryst/breaststroke |
100 m fri/freestyle |
Vigga Mai Ring Norup |
50 m bryst/breaststroke |
50m rygcrawl/backstroke |
ingen løb |
Vilja Singer Jensen |
100 m fri/freestyle |
50m rygcrawl/backstroke |
50 m bryst/breaststroke |
William Ole Lim Nielsen |
50 m bryst/breaststroke |
100 m fri/freestyle |
ingen løb |
Yi Yun Foo |
100 m fri/freestyle |
50 m bryst/breaststroke |
ingen løb |
Zoe Francois-drastrup |
50 m bryst/breaststroke |
100 m fri/freestyle |
ingen løb |